График на дейностите в Седмицата на отворените врати

В седмицата 20.02. – 24.02. екипът на ЧСУ „Цар Симеон Велики“ ще се радва да посрещне родители на настоящи и бъдещи ученици, за да им представи възможностите, които училището предлага. Ето как ще протече графикът на дейностите, планирани в рамките на Седмицата на отворените врати.

График на провеждане – начален курс

Понеделник 20.02

8:50 – 9:30   „В чудния свят на приказките” (рисуване, 2.Б клас)

 9:30 – 11:55 „Природата – наш дом” (2.Б клас)

14:50 – 16:00 „Баскетбол за деца” (салон, 2. – 4. клас)

Вторник 21.02

9:40 – 10:20 „Музикална въртележка” (1. клас)

13:10 – 13:50 „Нашият уникален свят” (2.А клас)

13:55 – 14:35 „В чудния свят на приказките” (2.А, клас)

Сряда 22.02

8:50 – 9:30 „Аз и другите” (4. клас)

9:40 – 10:20 „Мартеници” (Подготвителен клас)

10:30 – 11:10 „World Records” (English, 3. клас)

11:15 – 11:55 „What’s the weather like?” (English, 2. A клас)

14:50 – 16:00 „Баскетбол за деца” (салон, 2. – 4. клас)

Четвъртък 23.02

 8:50 – 9:40  „The Future” (English, 4. клас)

10:30 – 11:10 „Азбука на сърцето” (3. клас)

11:15 – 11:55 „Математически приказки” (4. клас)

 

График на провеждане – прогимназия и гимназия

Понеделник 20.02

10:30 – 11:10 „Стандартен работен план” (8. клас)

13:10 – 13:50 „Разходка из планината Олимп” (5. клас)

14:50 – 15:30 „Млади предприемачи” (5. клас)

Вторник 21.02

9:40 – 10:20 „Какво знаем за океаните” (7. клас)

10:30 – 11:55 „Америка – плюсове и минуси” (7. клас)

11:15 – 12:30 „Modals of deduction: Sherlock Holmes” (9. клас)

11:15 – 11:55 „Тайните на Южна Америка” (6. клас)
Сряда 22.02

10:30 – 11:10 „По стъпките на Александър Македонски” (7. клас)

10:30 – 11:10 „Нашият геометричен град” (6. клас)

11:15 – 11:55 „Поезия в цвят и линии” (рисуване, 9. клас)

12:00 – 12:40 „Балканите – кръстопът” (9. клас)

12:00 – 12:40 „ЕКО проект“ (рисуване, 7. клас)

13:10 – 13:50 „Пътища за решаване на демографски проблеми” (10. клас)

Четвъртък 23.02

8:50 – 10:20  Празничен народен календар (ученически презентации, 5. клас)

9:40 – 10:20 „Celebrity Style and Fashion” (8. клас)

10:30 – 11:10 „Заобикалящият ни свят в задачи” (5. клас)

13:10 – 13:50 „Разкаяние и наказание” (9. клас)

Петък 24.02

9:40 – 11:10  Училището някога  и сега (ученическо творчество, 6. клас)

11:15 – 12:40 „Ние и другите”  (7. клас)

12:00 – 12:40 „Техниката в моя свят” (9. клас)

14:50 – 16:00 „Баскетбол” (салон, 5.-7. клас)